[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”none”]

وب ‌سایت مهرپرواز ، طبق قـوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جـرائم اینترنتی و مجمـوعه‌ قوانین و مقـررات تجارت الکـترونیکی فعالیت می‌کند و کـاربران محترم موظفند هیچ‌گونه مطلب سـیاسی یا مغـایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ خود ایشان خواهد بود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”right-to-left”]

حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌ سایت مهرپرواز تولید شده و بر روی این وب‌ سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌ سایت مهرپرواز است و این سایت حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتـویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

در صورت عدم رعایت هر یک از موارد فوق، سایت اینترنتی مهرپرواز مجاز به طرح شکایت از طریق مراجع قانونی ذیصلاح و دادگاه‌های رسیدگی به جـرائم اینترنتی در داخل یا خارج از کشــور و روشن کردن اذهان عمومی درباره‌ی تخطی صورت گرفته خواهد بود.

اطلاعات موجود در این وب‌ سایت از منابع معتبر و مرتبط و توسط متخصصین این رشته جمع‌آوری،ترجمه و تدوین شده‌اند؛ با این حال به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات، وب ‌سایت مهرپرواز مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات بخش راهنمای سفر و… بر عهده نمی‌گیرد.

وب‌ سایت مهرپرواز ممکن است جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و… از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.

مهرپرواز مسئولیتی در مورد محتوای وب‌ سـایت‌هایی که به آن‌ها لینک داده است، ندارد. این سایت‌ها توسط گروه مهرپرواز تولید نشده‌اند و وجود آن‌ها، به منزله‌ تایید یا ارتباط ما با تولید کنـندگان آن‌ها نیست.

آژانس مهرپرواز پایگاه اینترنتی دیگری به نام www.Charter717.iR  دارد که در زمینه فروش آنلاین بلیط هواپیما ،کلیه ایرلاین ها به صورت چارتری و سیستمی با نازلترین قیمت فعالیت می نماید که در صورت عضویت در سایت به مشترکین در بلیط های چارتری تخفیف ارائه می نماید و سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌ سایت، مورد تایید مهرپرواز نیست.

کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصـات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌ سایت مهرپرواز اصـلاح نماید. در غیر این‌ صورت این وب ‌سـایت هیچ مســئولیتی در قبال تبعات نـاشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

هرگونه سوء استفاده از نام مهرپرواز ، سایت اینترنتی مهرپرواز ، مکاتبه از طرف مهرپرواز و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌ رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

وب‌ سایت مهرپرواز اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]