شرکت هواپیمایی اترک در سال ۱۳۹۱ با اخذ کلیه مجوزهای داخلی و بین المللی رسما فعالیت خود را آغاز نمود و با توجه به سیاست های کلان و چشم انداز شرکت هواپیمایی اترک جهت ارائه خدمات پروازی به ملت شریف ایران هواپیماهای ایرباس A320 انتخاب شد و در این راستا نسبت به خرید تعداد چهار فروند از این مدل هواپیما اقدام گردید.

با توجه به اینکه موضوع ایمنی پروازها اولویت اصلی شرکت هواپیمایی اترک می باشد، لذا استفاده از کادر پروازی و فنی متخصص و با تجربه سر لوحه کار قرار گرفته و با لطف خدای متعال موفق به جذب بهترین ها و برگزیدگان افراد صنعت هوانوردی کشور شدند. امید است در آینده نزدیک همه هموطنان عزیزمان بتوانند با هواپیمایی اترک شاهد پروازهایی در خور نام ایران و ایرانیان به اقصی نقاط دنیا بوده و آسایش و اطمینان در سفرها را با نام شرکت هواپیمایی اترک تجربه کنند.

هواپیمایی اترک

این شرکت در سال ۱۳۹۱ با اخذ مجوزهای داخلی و بین‌المللی آغاز به کار کرد  با وجود برنامه‌ریزی برای ورود چهار فروند هواپیما ناوگان این شرکت هم اکنون دو فروند ایرباس ای۳۲۰  دارا می باشد و در حال حاضر دارای ۳ فروند هواپیمای ایرباس ای۳۲۰ است که ۲ فروند آن فعال و در حال استفاده است

استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.

هواپیمایی اترک
(امتیاز ۵ از ۵) ۱ نفر به این مطلب امتیاز داده اند
یه مطلب جذاب دیگه
هواپیمایی ارم

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است